Architecture Now! 5
9788389192493
architektura
albumy
Agnieczka

Piąta edycja serii „Architecture Now!” dokumentuje prace najbardziej awangardowych i wpływowych architektów z całego świata. W piątym tomie znajdujemy nazwiska zarówno uznanych, jak i debiutujących architektów. Tym razem pojawi się także kilku projektantów, tworzących zgodnie z najnowszym nurtem, w którym architektura i design przeplatają się wzajemnie. Jako że architektura wykracza poza ściany budynków, znajdujemy tu również przykłady z dziedziny architektury krajobrazu. Łatwy do przeglądania, alfabetycznie ułożony leksykon zawiera informacje o bieżących oraz niedawnych projektach, biogramy architektów, dane kontaktowe i adresy stron internetowych.

źródło opisu: Taschen, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie