Gaudi. Dzieła wszystkie

Wydawnictwo: Warbud S.A.
architektura
albumy
n0e

W nowoczesnej szacie graficznej zaprezentowano wszystkie znane obiekty Gaudiego (także te dopiero od niedawna mu przypisywane, jak Ogrody Artigas). Całość poprzedzają rozdziały omawiające niezwykłość architektury Gaudiego, a także prezentujące obraz epoki, w której działał ten wybitny twórca. W polskim wydaniu znalazły się także wypowiedzi o sztuce Gaudiego trzech znanych polskich architektów: Andrzeja Chołdzyńskiego, Stefana Kuryłowiecza i Tadeusza Spychały.

źródło opisu: http://www.sklep.gildia.pl/literatura/36063-gaudi-dziela-wszystkie

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/literatura/36063-gaudi-dziela-wszystkie

Jolag | 2016-08-18
Aga CM | 2016-02-03