Psy. Jak rozpoznać 50 ras

Wydawnictwo: Jedność
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
psy, zwierzęta, poradnik, dla dzieci
flora i fauna
joly_fh

Jak wyglądają, czym je karmić, jakie mają zwyczaje? Poznaj pięćdziesiąt psich ras. Prezentujemy kieszonkowy atlas psów, pełen ciekawych informacji o pięćdziesięciu psich rasach. Każda z ras jest kolorowo zilustrowana, a w jej opisie znajduje się mnóstwo interesujących faktów na temat budowy ciała, stylu życia i zachowania poszczególnych psów. Dowiedz się wszystkiego o życiu psów. Stań się...

Dowiedz się wszystkiego o życiu psów.
Stań się ekspertem w tej dziedzinie i zaskakuj wiedzą.

Odbiorcy

- dzieci, które poznawać będą psie rasy i rozwijać swoje zainteresowania.
- rodzice, którzy podarują dzieciom sympatyczną książkę.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

- zachęca dzieci do rozwijania ciekawego hobby.
- w interesujący sposób przybliża 50 psich ras.
- bogactwo ilustracji i intrygujące informacje wzbudzają zainteresowanie małych czytelników

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2013

źródło okładki: www.jednosc.com.pl

Czarnula | 2015-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2015

Pomimo faktu, że ta książeczka przeznaczona jest dla dzieci, myślę, że umili czas każdemu miłośnikowi tych czworonogów. Oprócz opisów zawiera ona ilustracje i ciekawostki. Polecam :)