Konie. Jak rozpoznać 50 ras

Wydawnictwo: Jedność
konie, zwierzęta, dla dzieci
joly_fh

Jak wyglądają, czym je karmić, jakie mają zwyczaje? Poznaj pięćdziesiąt ras koni. Prezentujemy kieszonkowy atlas koni, pełen ciekawych informacji o pięćdziesięciu rasach koni. Każda z ras jest kolorowo zilustrowana, a w jej opisie znajduje się mnóstwo interesujących faktów na temat budowy ciała, stylu życia i zachowania poszczególnych koni. Dowiedz się wszystkiego o życiu koni. Stań się...

Dowiedz się wszystkiego o życiu koni.

Stań się ekspertem w tej dziedzinie i zaskakuj wiedzą.

Odbiorcy

– dzieci, które poznawać będą rasy koni i rozwijać swoje zainteresowania.
– rodzice, którzy podarują dzieciom sympatyczną książkę.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– zachęca dzieci do rozwijania ciekawego hobby.
– w interesujący sposób przybliża 50 ras koni.
– bogactwo ilustracji i intrygujące informacje wzbudzają zainteresowanie małych czytelników.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2013

źródło okładki: www.jednosc.com.pl