Profesjonalny szef - fachowiec, mentor, trener, negocjator i przywódca w jednej osobie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Onepress". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
przywództwo, zarządzanie, lider, szef
biznes, finanse
joly_fh

Szef na miarę naszych czasów * Zarządzanie konfliktem * Prowadzenie negocjacji * Wywieranie wpływu * Mentoring A jak Ty wyobrażasz sobie skutecznego SZEFA? A/ Taki szef to ponury ekonom z nieodłącznym batogiem w dłoni. B/ Taki szef to bezwzględny robot, zmuszający do pracy po godzinach. C/ Taki szef to fachowiec, mentor, trener, negocjator, przywódca. Jeśli wybrałeś odpowiedź A ? z żalem...

Szef na miarę naszych czasów

* Zarządzanie konfliktem
* Prowadzenie negocjacji
* Wywieranie wpływu
* Mentoring

A jak Ty wyobrażasz sobie skutecznego SZEFA?
A/ Taki szef to ponury ekonom z nieodłącznym batogiem w dłoni.
B/ Taki szef to bezwzględny robot, zmuszający do pracy po godzinach.
C/ Taki szef to fachowiec, mentor, trener, negocjator, przywódca.

Jeśli wybrałeś odpowiedź A ? z żalem informujemy, że te czasy już nie wrócą. Jeśli wybrałeś odpowiedź B ? te czasy właśnie odchodzą w siną dal. Przyszłość biznesu stoi otworem przed ludźmi, którzy posiadają przede wszystkim doskonałe umiejętności interpersonalne. Skoro czytasz

ten tekst, z pewnością również aspirujesz do tego elitarnego grona. Jesteśmy tu po to, aby zebrać wszystkie Twoje najlepsze cechy, talenty oraz kwalifikacje i oszlifować je niczym cenny diament. Niech wizja szefa doskonałego stanie się ciałem!

Ta książka to praktyczny zeszyt ćwiczeń, dopełniony niezbędną dawką teorii i przykładów wziętych prosto z życia. Pozwoli Ci doskonalić Twoje umiejętności i wypracowywać nowe wzory zachowań.

Poznaj zatem:

* dobroczynne skutki wpływu i perswazji,
* sprawdzone sposoby wpływania na otoczenie,
* narzędzia radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi,
* zasady prowadzenia prezentacji publicznych,
* arkana motywacyjnych odpraw i narad.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2010

źródło okładki: www.onepress.pl

Asiek | 2014-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2014

Książka napisane w ciekawy i nie tendencyjny sposób, ponieważ napisana jest w formie warsztatu z trenerem. Jej głównym minusem jest fakt, że posiada wiele ćwiczeń na zadane pytania, jednakże nie posiada odpowiedzi, które mogły by stanowić świetny wzorzec do nauki dla potencjalnego młodego szefa.

Jarek | 2016-12-31
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam