Byłem masta. Wspomnienia z podróży po Nigerii

Wydawnictwo: Stapis
Nigeria, Afryka, podróże, wspomnienia
Naira

Zachęcam do podróżowania. Kieruję tę książkę do wszystkich tych, podobnych do mnie, którzy marzą o wyprawie życia w egzotyczne, obce i dalekie kraje. Afryka jest miejscem, gdzie można doświadczyć tego o czym śni się Wam czasami podczas całego życia. Udało mi się tam być, przeżyć wiele przygód i groźnych momentów. Chciałbym się z Wami tym podzielić. A przez to, że jestem normalnym, żyjącym na...

Zachęcam do podróżowania.

Kieruję tę książkę do wszystkich tych, podobnych do mnie, którzy marzą o wyprawie życia w egzotyczne, obce i dalekie kraje. Afryka jest miejscem, gdzie można doświadczyć tego o czym śni się Wam czasami podczas całego życia. Udało mi się tam być, przeżyć wiele przygód i groźnych momentów. Chciałbym się z Wami tym podzielić. A przez to, że jestem normalnym, żyjącym na codzień w Polsce śmiertelnikiem, jest to jakby też Wasza wyprawa. Wykonałem ją bez przygotowania, więc i Wy możecie to zrealizować. Żeby jednak przedtem coś wiedzieć na temat tego rodzaju eskapad, warto sprawdzać co może Was w takich rejonach świata czekać. Nigeria jest jakby Afryką w pigułce. Skupiają się w niej problemy wielu innych krajów tego kontynentu. Postarałem się to w sposób wartki, barwny, ale absolutnie uczciwy przedstawić. Jeżeli mi zaufasz i kupisz opis tych niesamowitych zdarzeń, jakie mnie tam spotkały, gwarantuję Ci, że poczujesz się tak jakbyś tam był i przeżył te przygody razem ze mną.

źródło opisu: STAPIS, 2004

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!