Ptaki na niebie

7 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Ptaki na niebie
literatura faktu
emmato

Blekitna plama na szarym murze. Smierc matki wryla sie w pamiec jej corki na zawsze. Widziala gdy ja rozstrzelano i widzi do dzis. Nie pamieta jak wygladala Mama, jedyne co pamieta to niebieska plame na szarym murze. W niebieska sukienke byla ubrana Mama w chwili smierci. Dzis corka - glowna bohaterka jest juz mezatka z dwojka dzieci. Rodzina nie moze jej zrozumiec, jej blokowania sie przed prasa, telewizja, przed nowosciami, ona tlumaczy sie natlokiem zajec, ale tylko ona wie jaki jest tego powod.

źródło opisu: opis autorski.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

emmato | 2013-05-28
Przeczytana: 28 maja 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Blekitna plama na szarym murze. Wieczna pamiec o mamie i chwili jej smierci towarzyszy glownej bohaterce zawsze w zyciu codziennym. Refleksyjna; cenna, pelna wartosci lektura.

monika | 2015-06-05

smutna