Księga zagadek. Jesień - zima

Wydawnictwo: Egmont Polska
Ag2S

Dla Kubusia i Przyjaciół przyroda nie ma tajemnic. Dzięki temu są idealnymi przewodnikami po świecie zwierząt i roślin. Ćwiczenia w „Księgach zagadek” doskonalą wiele ważnych umiejętności dziecka, takich jak mowa, logiczne myślenie, koncentracja, spostrzegawczość, rozpoznawanie kolorów i kształtów oraz sprawność manualną. Zabawa idzie w parze z nauką, a dodatkową atrakcję stanowią naklejki i gra memory.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!