Savoir-vivre w podróży. Poradnik dla turystów i biznesmenów

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
osawnalesniku

Co kraj - to obyczaj. To stare powiedzenie znają najlepiej turyści i ci wszyscy, którzy chociaż raz byli za granicą. Nawet w trakcie krótkich podróży do innego kraju daje się zauważyć odmienność kultury i norm obyczajowych. Jak więc, nie znając ich, można zawierać korzystne transakcje i kontrakty oraz prowadzić udane interesy, nie popełniając gaf? Niniejszy poradnik z powodzeniem pełni...

Niniejszy poradnik z powodzeniem pełni funkcję przewodnika. Adresowany jest on przede wszystkim do biznesmenów wyruszających w świat, by zdobywać nowe rynki i nawiązywać korzystną współpracę. Dostarcza minimum wiedzy o tradycjach i normach obyczajowych krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki.

źródło opisu: http://pedagogiczno-szkolna.pl

źródło okładki: http://pedagogiczno-szkolna.pl