E-biznes na Allegro

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
allegro, e-biznes
poradniki
Maciej

Sprzedajesz na Allegro? Chcesz, by Twoja oferta przyciągała klientów i wygrywała z konkurencją? Koniecznie przeczytaj E-biznes na Allegro – wyczerpujące kompendium handlu internetowego, przygotowane przez certyfikowanych wykładowców Akademii Allegro, czyli ludzi, którzy tę najpopularniejszą w Polsce platformę sprzedażową znają od podszewki. Książka E-biznes na Allegro to nowoczesny podręcznik...

Książka E-biznes na Allegro to nowoczesny podręcznik e-commerce, wypełniony mnóstwem praktycznych porad, wskazówek i przykładów, ilustrowany zdjęciami i grafikami. Jak stworzyć ofertę, która zwiększy szanse sprzedaży produktu? Jak obierać i realizować efektywne strategie promocyjne? Z jakich narzędzi korzystać? Jak znaleźć niszę, która się opłaci?

Od podstaw handlu internetowego po budowę własnej marki, od zasad tworzenia atrakcyjnych opisów po fotografię produktową, od efektywnej obsługi klienta po zarządzanie magazynem i spedycją – tak szeroki jest zakres zagadnień poruszanych w niniejszej książce – lekturze obowiązkowej tych wszystkich, którzy pragną skutecznie sprzedawać i zarabiać na Allegro.pl.

źródło opisu: www.insignis.pl

źródło okładki: www.insignis.pl

Artur Klemencki | 2015-01-04

Mówiąc szczerze to nie dowiedziałem się specjalnie niczego nowego. Nie zmienia to faktu, że czytałem książkę z zainteresowaniem. Poleciłbym to każdej początkującej osobie, która chce sprzedawać na allegro. Garść fundamentalnej wiedzy zdecydowanie się przyda.