Maroko - przewodnik ilustrowany

Wydawnictwo: Pascal
Maroko, Orient, przewodnik, itaka
joly_fh

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Maroko kusi...

Maroko kusi orientalnym klimatem, baśniową architekturą, fascynującą historią i egzotycznymi krajobrazami. Warto odwiedzić niezwykły Marrakesz, pojechać do Ukajmadan na narty lub zapuścić się na Saharę. Piaszczyste wybrzeża, imponujące zabytki, dzikie bezdroża i liczne rezerwaty ptaków. Maroko potrafi zaskakiwać!

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl