Savoir vivre współczesnego mężczyzny

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Atletyczne ciało i wypchany portfel nie przesądzają definitywnie o tym, czy dany mężczyzna jest wymarzony dla płci pięknej. Dopiero w połączeniu z pewnymi cechami osobowości staje się ideałem kobiet. Autorka chce naświetlić czytelnikowi ich oczekiwania. Podpowie Ci, co należy zrobić, aby zachwycić ją tak, by po prostu straciła dla Ciebie głowę. Ma nadzieję, że po przeczytaniu tego interesującego poradnika poczujesz się pewniej nie tylko na gruncie damsko-męskim.

EsioRRR | 2013-09-22
Anne Zielińska | 2016-05-10