1000 Pferde
koń, konie
albumy
Klara

Od tysięcy lat koń towarzyszy człowiekowi w jego życiu: jako zwierzę do jazdy wierzchem, pociągowe oraz przede wszystkim jako wierny towarzysz i przyjaciel. Niniejsza książka jest zbiorem informacji, dających cenną wiedzę o tych wspaniałych czworonogach. Dowiemy się z niej wielu ciekawych rzeczy o życiu zarówno oswojonych koni, jak i tych żyjących na wpół dziko, w swoim środowisku naturalnym.

źródło opisu: Wydawnictwo Olesiejuk, 2007

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

Margo | 2014-03-08
Na półkach: Posiadam

Bardzo ciekawa książka. Znajdziecie w niej wszystko na temat koni. Książka pełna jest przepięknych zdjęć tych wyjątkowych zwierząt. Zdjęcia z narodzin młodego konika, nauka chodzenia i siadania (maluch musi sobie jakoś poradzić ze swoimi długimi nóżkami :) ) W książce znajdziecie też zdjęcia i informacje o rasach koni. Jest ich naprawdę dużo. Mi osobiście najbardziej podobały się fotografie i opis dzikich koni... zdjęcia wykonane podczas walk oraz zdjęcia odpoczywającego stada. Zapoznając się z tą książką uświadamiamy sobie, że te zwierzęta to nie tylko "żywe narzędzia" do pracy w gospodarstwach, ale przede wszystkim wyjątkowi przyjaciele i towarzysze człowieka.

dreamer08 | 2014-09-02
Shevyy | 2013-08-20