Poradnik hodowcy. Owczarek niemiecki

Wydawnictwo: Read Me
flora i fauna

Owczarek niemiecki uchodzi od lat za rasę najbardziej użytkową, wręcz uniwersalną i nie zapowiada się, aby został kiedykolwiek zdetronizowany. To prawdziwy ideał psa pracującego, przodujący prymus wszystkich szkoleń, gwiazda filmów, stworzenie czujne, spolegliwe i inteligentne. Poradnik został napisany z myślą o dumnych posiadaczach owych wspaniałych zwierząt, lecz warto go polecić również tym, którzy marzą o mądrym czworonożnym towarzyszu. W małej książeczce zawarto praktycznie wszystko historię rasy, opis charakteru, tresury, rady dla początkujących hodowców, a nawet krótki wykład z genetyki.

Ewa | 2012-11-18
Przeczytana: styczeń 2009