Poradnik hodowcy. Kocięta

Wydawnictwo: Read Me
flora i fauna

Ta książeczka pomoże ci zdecydować się na przeżycie niezwykłej przygody współistnienia z tym małym drapieżcą. Jeśli chcesz zaskarbić sobie względy tego niezależnego i samowystarczalnego stworzenia, musisz postarać się go zrozumieć i otoczyć pełną szacunku troską. I choć wyda ci się, że kota nic nie obchodzi oprócz własnej wygody i bezpieczeństwa oraz miski pełnej frykasów, nie poddawaj się! Cierpliwością, tolerancją dla kociej odmienności i wyrozumiałością dla kocich grzeszków podbijesz kocie serce, a za szacunek i dbałość domowy drapieżnik odpłaci głębokim przywiązaniem, które bez wątpienia uznasz za zaszczyt. Ta książeczka poprowadzi cię w niezwykły koci świat i pomoże ci podołać temu zadaniu. Podpowie ci, jak sprawić, by wasz wspólny los potoczył się zdrowo i szczęśliwie.

zielonooka | 2012-06-09