Ouran High School Host Club t. 16

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Ouran High School Host Club (tom 16)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Ouran High School Host Club
manga, liceum, szkoła, klub
komiksy
luniaczek

Honey i Mori niebawem zakończą naukę w Ouranie, przedtem jednak czeka ich wielki pojedynek! Tymczasem podczas pożegnalnego bankietu pomiędzy Haruhi i Tamakim dochodzi do pewnego incydentu...! Tamaki nie ma jednak wiele czasu na rozmyślanie o tym, co się stało, okazuje się bowiem, że... czeka go przeprowadzka do głównej rezydencji rodu! Czy ma to coś wspólnego z jego szokującą decyzją dotyczącą klubu...!? W tym tomie znajdziecie również aż DWIE historie poboczne: opowieść o tym, jak poznali się rodzice Haruhi oraz o szalonej mistrzyni ikebany, czyli babci Hikaru i Kaoru!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2013

źródło okładki: http://jpf.com.pl

EmilyStrange | 2016-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2016

Zdecydowanie najlepszym fragmentem tego tomu była bonusowa historia rodziców Haruhi. Dokładnie tak ich sobie wyobrażałam.

Lina_senpai | 2013-07-24

Ciekawa historia rodziców Haruhi na końcu