Kuroshitsuji Tom 4

Tłumaczenie: Karolina Balcer
Cykl: Kuroshitsuji (tom 4)
Wydawnictwo: Waneko
黒執事
komiksy
burzowekocie

Londyn, stolica Imperium Brytyjskiego, musi stawić czoła kolejnej serii dziwnych przestępstw. Miasto żyje plotkami na temat tego, kto może stać za atakami na Brytyjczyków powracających do kraju z Indii. Dobre imię rodziny królewskiej zostaje narażone na szwank, tak więc młody hrabia Phantomhive razem ze swoim kamerdynerem Sebastianem ruszają śladem przestępcy! Przypadkiem krzyżują ścieżki z Hinduskim młodzieńcem, który podaje się za księcia Bengalu, oraz jego nadzwyczajnym kamerdynerem... Między kamerdynerami rodzi się rywalizacja. czy ostateczny pojedynek przyjdzie im spędzić w... kuchni?!

źródło opisu: Waneko, 2012

źródło okładki: http://waneko.pl/

Jeżeli choć trochę interesujecie się mangami i anime to „Mroczny kamerdyner” jest Wam na pewno znany. Nawet jeżeli jesteście fanami Funko Pop to tym bardziej, mieliście okazję zobaczyć figurki z tej mangi. Przez długi czas wstrzymywałam się przed tą przygodą, bo patrząc na dwadzieścia sześć tomów (+) mój mózg zaczynał parować. Co ciekawe uwielbiane przeze mnie „Magi: The Labyrinth of Magic” ma trzydzieści sześć (jak dobrze pamiętam) tomików i wcale mnie to nie przeraża.
W każdym razie, jak się czegoś boisz, to sięgnij po to i przekonaj się, czy warto.
Sięgnęłam.
Przepadłam.
Chce więcej.

Ciel Phantomhive jest młodym (nawet bardzo) dziedzicem całego rodu, który powrócił, aby zemścić się na wszystkich zbrodniarzach, którzy zniszczyli jego dzieciństwo i zabili rodziców. Chłopiec, mimo młodego wieku jest też liczącym się biznesmenem, gdyż ma firmę, która zajmuje się wyrobami...

Rege | 2018-07-16

Jestem chyba niesprawiedliwa w ocenie ale od pierwszego tomu historia i rysunek mnie uwiodły.

Magdalena | 2017-10-17
Przeczytana: 13 października 2017

Rozpieszczony książę i jego kamerdyner dorównujący Sebastianowi z ogromnym sekretem.
I ten tom był bardzo ciekawy! Nie mogłam się oderwać!
Gorąco polecam ! ! !

książek: 1900

Chyba jestem po trosze masochistką, skoro jednak postanowiłam pociągnąć dalej znajomość z Garym Sebastianem Stu i jego irytującym paniczykiem. No, ale ostatecznie na osiągnięcie za niedropanie mang na Mal Graphie trzeba zasłużyć ;3
Zresztą fabuła zaczyna jakby rozkręcać i czytanie już tak nie boli. Somę i Agniego nawet tak jakby da się lubić O.o No nic, zobaczymy, jak będzie dalej.

Sasza | 2015-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2015