E-Podręcznik B - Kierowca Doskonały

motoryzacja
Grupa IMAGE
2013-01-25
2013-01-25

Jeden z lepszych podręczników do nauki dla kursantów. Miałam do czynienia z wieloma ale ten przypadł mi do gustu. Czytelny, merytoryczny, dobrze napisany i opisany. Po prostu polecam.

Bez wątpienia najlepsze, najbardziej wyczerpujące opracowanie tematu, polecane przez instruktorów jazdy. W edycji z 2023 nie podobają mi się błędy językowe i nieaktualne zdjęcia (niektóre z nich, to trochę przeszkadza w odbiorze).

Podręcznik bardzo dobrze przygotował mnie do teorii, zwlaszcza że robiąc prawo jazdy zdecydowałam nie brać udziału w wykładach ze względu na brak czasu, a więc tylko dzięki temu podręcznikowi oraz testom teoria zdana za pierwszym bez problemów, polecam:)

Podręcznik bardzo długo był na mojej "kupce wstydu" - aż nadszedł ten moment i mogę go odłożyć. Cudowne uczucie. Dużo obrazków i zdjęć ilustrujących treść - na plus. Dobrze wytłumaczone zachowania / działania - na plus. W początkowych rozdziałach zabrakło mi pewnych wytłumaczeń (znaki w ramkach tylko z nazwami),ale zostały wytłumaczone parę rozdziałów dalej. Dzięki podręcznikowi czułam, że mam się czego chwycić, gdy totalnie nie wiem o co chodzi.

Podręcznik dobrze przygotowuje do egzaminu teoretycznego.

Podręcznik dobrze przygotowuje do egzaminu teoretycznego.

8/10

8/10

Bardzo przydatna książka. Zabiłem nią muchę latającą w moim pokoju. Naprawdę polecam przydatna przy 20 próbach zdania prawa jazdy :)

Treść niezwykle przejrzysta, a przede wszystkim zawiera konkretne informacje przydatne przyszłemu kierowcy. Również sposób, w jaki został przedstawiony podręcznik jest przystępny.
Co istotne, treść jest skomponowana tak, aby ułatwić sprawne i szybkie przyswajanie wiedzy, czyli wypisywanie od punktów, podkreślanie informacji, na które warto zwrócić uwagę czy graficzne przedstawianie różnych scenariuszy na drodze, a na samym końcu każdego rozdziału znajduje się sprawdzenie wiedzy w formie pytań otwartych, co też daje informację, na czym warto się skupić podczas nauki.

Po prostu, bardzo fajnie przedstawione zwarte kompedium wiedzy, dzięki któremu łatwo, szybko i przyjemnie przyswaja się wiedzę. W szczególności poleciłabym osobom, które mają bardzo dobrze rozwiniętą pamięć wzrokową oraz dla tych, którzy lubią "wyłożoną kawę na ławę".

Książka doskonale spełniła swoją funkcję.

Książka doskonale spełniła swoją funkcję.

Brakuje niestety pewnych bardziej szczegółowych informacji, które obowiązują na egzaminie teoretycznym.

• Poradniki
  • 2016