E-Podręcznik B - Kierowca Doskonały

motoryzacja

Grupa IMAGE
motoryzacja

Kup książkę

Treść niezwykle przejrzysta, a przede wszystkim zawiera konkretne informacje przydatne przyszłemu kierowcy. Również sposób, w jaki został przedstawiony podręcznik jest przystępny.
Co istotne, treść jest skomponowana tak, aby ułatwić sprawne i szybkie przyswajanie wiedzy, czyli wypisywanie od punktów, podkreślanie informacji, na które warto zwrócić uwagę czy graficzne...

Książka doskonale spełniła swoją funkcję.

Brakuje niestety pewnych bardziej szczegółowych informacji, które obowiązują na egzaminie teoretycznym.

Książka okraszona paroma błędami wynikającymi chyba ze słabej korekty. Trzeba uważnie i z dystansem się wczytywać. Warto jednak mieć dla samej płyty z testami.

e-podręcznik 2016 wydanie IV nie wiem czy się różni od wcześniejszych jednak jest bardzo praktyczną i pomocna. Czytając ją z uwagą ¾ pytań ma się zaliczonych na teoretycznym. Bardzo dużo rysunków i opisów. Jeżeli chcecie zdać testy bez stresu polecam. A poza tym książka na pewno przyda się w późniejszym czasie. Jeżeli jesteście z Warmii i Mazur mogę polecić mega...

Bardzo dobry podręcznik dla osób, które przygotowują się do egzaminu i dla tych, które chcą sobie trochę odświeżyć wiedzę. Super przydatna płytka odtwarzająca idealnie sytuację z egzaminu.

Chaos i tragedia w języku nieco przypominającym polski. [*]
Płycie i e-learningowi niczego jednak nie można zarzucić, fantastyczny materiał.

Przeczytałam całą i zdałam państwowy egzamin teoretyczny z pierwszym razem. Uważam, że książka jest napisana w bardzo przystępny sposób i każdy zrozumie o co chodzi. Wielkim plusem jest płytka, która przygotowuje do egzaminu i człowiek wie czego się może spodziewać. Polecam! :)

Zdane za pierwszym, więc chyba dobra ;)

Ciężko oceniać podręczniki. Opisane niby wszystko - od definicji, znaków, pierwszej pomocy itd., po czysto praktyczne "jak ruszyć samochodem". W dziale o pierwszej pomocy znalazłam nawet co robić z odciętymi/urwanymi palcami - taka ciekawostka.
Nie pałam wielką sympatią do tej książki, za to na płycie robiłam mnóstwo testów i pytań. No i teoretyczny państwowy zdany za...

Dyskusje

• 2014