E-Podręcznik B - Kierowca Doskonały

motoryzacja
Grupa IMAGE
2013-01-25
2013-01-25

Podręcznik bardzo dobrze przygotował mnie do teorii, zwlaszcza że robiąc prawo jazdy zdecydowałam nie brać udziału w wykładach ze względu na brak czasu, a więc tylko dzięki temu podręcznikowi oraz testom teoria zdana za pierwszym bez problemów, polecam:)

Podręcznik bardzo długo był na mojej "kupce wstydu" - aż nadszedł ten moment i mogę go odłożyć. Cudowne uczucie. Dużo obrazków i zdjęć ilustrujących treść - na plus. Dobrze wytłumaczone zachowania / działania - na plus. W początkowych rozdziałach zabrakło mi pewnych wytłumaczeń (znaki w ramkach tylko z nazwami), ale zostały wytłumaczone parę rozdziałów dalej. Dzięki...

Podręcznik dobrze przygotowuje do egzaminu teoretycznego.

Bardzo przydatna książka. Zabiłem nią muchę latającą w moim pokoju. Naprawdę polecam przydatna przy 20 próbach zdania prawa jazdy :)

Treść niezwykle przejrzysta, a przede wszystkim zawiera konkretne informacje przydatne przyszłemu kierowcy. Również sposób, w jaki został przedstawiony podręcznik jest przystępny.
Co istotne, treść jest skomponowana tak, aby ułatwić sprawne i szybkie przyswajanie wiedzy, czyli wypisywanie od punktów, podkreślanie informacji, na które warto zwrócić uwagę czy graficzne...

Książka doskonale spełniła swoją funkcję.

Brakuje niestety pewnych bardziej szczegółowych informacji, które obowiązują na egzaminie teoretycznym.

Książka okraszona paroma błędami wynikającymi chyba ze słabej korekty. Trzeba uważnie i z dystansem się wczytywać. Warto jednak mieć dla samej płyty z testami.

e-podręcznik 2016 wydanie IV nie wiem czy się różni od wcześniejszych jednak jest bardzo praktyczną i pomocna. Czytając ją z uwagą ¾ pytań ma się zaliczonych na teoretycznym. Bardzo dużo rysunków i opisów. Jeżeli chcecie zdać testy bez stresu polecam. A poza tym książka na pewno przyda się w późniejszym czasie. Jeżeli jesteście z Warmii i Mazur mogę polecić mega...

• 2014
  • Poradniki