Zgłosuj na książki roku 2017

Podręcznik kierowcy B

Wydawnictwo: Grupa IMAGE
motoryzacja
Donnie

Ponad pięć milionów kandydatów na kierowców uczyło się właśnie z tej książki! Przystępny, bogato ilustrowany podręcznik dla przyszłych kierowców. Zawiera wszystko, co ułatwi przyszłym kierowcom przygotowanie się do egzaminu na prawo jazdy, a także umożliwi bezpieczne i bezproblemowe uczestniczenie w ruchu drogowym w przyszłości. Najpełniejsze na polskim rynku omówienie zasad ruchu drogowego,...

Ponad pięć milionów kandydatów na kierowców uczyło się właśnie z tej książki!
Najpełniejsze na polskim rynku omówienie zasad ruchu drogowego, techniki jazdy oraz obsługi i eksploatacji samochodu.

źródło opisu: Grupa IMAGE, 2011

źródło okładki: www.grupaimage.com.pl/sklep,2