Samouczek magika. Ponad 100 supersztuczek

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Wszystko, co chcesz wiedzieć o magii w jednym kompletnym podręczniku. Magia nie jest już wyłącznie domeną wielkich iluzjonistów. Dzięki tej książce poznasz sekrety, jakimi wielcy magicy dzielą się tylko ze swymi uczniami. Choć wydawać by się mogło, że 100 sztuk magicznych opisanych tutaj wymaga dużego doświadczenia, nawet nowicjusz poradzi sobie z nimi dzięki przystępnym opisom i ilustracjom. zadziw przyjaciół, krewnych i znajomych pozornie niewykonalnymi trikami.

LeLektor | 2015-08-02
Przemek Kasprzykowski | 2013-06-11