Żydowski Suprematyzm

Wydawnictwo: Ruch Twórczości
Jewish Supremacism
Patrycja

David Duke odkrywa przed nami żydowski suprematyzm, który ośmiela się krytykować niewielu, gdyż każdy, kto mu się sprzeciwia, zostaje niesprawiedliwie oskarżony o „antysemityzm”. Dzieło to odsłania przed czytelnikiem i dokumentuje setki zdumiewających cytatów, tworząc odważne exposé najpotężniejszego, rasowego oraz religijnego suprematyzmu na ziemi. Autor ujawnia istnienie potężnego elementu...

Dzieło to odsłania przed czytelnikiem i dokumentuje setki zdumiewających cytatów, tworząc odważne exposé najpotężniejszego, rasowego oraz religijnego suprematyzmu na ziemi. Autor ujawnia istnienie potężnego elementu władzy w Izraelu, dążącego do supremacji nie tylko nad Zachodnim Brzegiem Jordanu, lecz do mesjanistycznej supremacji nad całym światem.
Ta książka rzuci Ci wyzwanie. Jej zdumiewające świadectwo dokumentalne stanie naprzeciw niektórym z Twych najbardziej utrwalonych przekonań. Jej przeznaczeniem jest stać się jednym z najbardziej istotnych dzieł XXI wieku.

źródło opisu: B. M

--- szechter | 2013-05-08

David Duke tak klarownie opisał (z przykładami, porównaniami i przede wszystkim źródłami) całe żydostwo, że dla tych mniej otumanionych gw i tvn ta wiedza powinna trafić. Wszystkie informacje i wypowiedzi żydów z bibliografii bez problemu znajdziesz w internecie, żydom zostaje oskarżenie autora o antysemityzm, albo przemilczenie jakie ostatnio na innych "antysemitach" stosowali.

fredzo | 2015-07-31

"Izrael posiada przemysł wywiadowczy niezrównany na całym świecie prowadząc świat za nos w kierunku Trzeciej Wojny Światowej i większość ludzi jest za głupia, aby zdać sobie z tego sprawę."
- Victor Ostrovsky, były agent Mossadu.

dansty Styś_Daniel | 2014-01-27

ruch.tworczosci@hushmail.com - zainteresowanym książką podaję e-mail kontaktowy, na który należy słać wiadomość w przypadku chęci jej uzyskania.

Athelastane_Sas | 2017-07-30

Lektura obowiązkowa dla każdej osoby na planecie. Planecie, która z każdym dniem staje się bardziej i bardziej ziemią (Ziemią) obiecaną.

Około 600 przypisów czyni ją wielce wiarygodnym źródłem informacji.

Rekoj | 2017-08-28
Na półkach: Idea, Przeczytane