Pozytywna zmiana

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Niezmienne kroczenie raz obraną drogą, to dla wielu z nas oznaka stałości oraz odpowiedzialnego podejścia do życia i nie jest to błędne myślenie! Ale zazwyczaj nic nie jest jednoznaczne i nie przebiega według raz ustalonych reguł. Godne uznania jest trwanie przy podjętych kiedyś decyzjach. Ale potrzebna jest nam pewna elastyczność i spontaniczność, by nie przygniotło nas poczucie nieodwracalności naszego życia, byśmy się rozwijali, a nie trzymali kurczowo jednego wyboru. W książce tej Elisabeth Mardorf zachęca do odważnego podążania za głosem serca, do decydowania się na zmiany, bez względu na ryzyko, jakie ze sobą niosą. Czasami nawet prosta ścieżka naszego życia nagle rozwidla się, a my musimy zdecydować, którędy pójdziemy dalej. Nie będzie to wcale zdrada dotychczasowej drogi, a tylko jej kolejny etap, niezbędny dla pełnego rozwoju naszej osobowości.

Książka | 2013-12-09
Natalia | 2012-03-01