Bajeczki na 3 minuteczki. Na dobranoc

Tłumaczenie: Anna Kunczik
Wydawnictwo: Świat Książki
Gutenachtgeschichten fur 3 minuten
zazanka

Nie tylko dzieci mają problemy z zasypianiem. Zdarza się to także małym piratom, misiom, elfom, a nawet leśnym skrzatom. Co robić, g dy pora spać, a spać się nie chce? Krótkie bajeczki na dobranoc zabiorą dzieci do krainy fantazji – na wyprawę do Afryki wraz z lwem i gazelą, do dziecięcego pokoju, aby zobaczyć, co robią zabawki, gdy dzieci śpią, do lasu pełnego różnych zwierząt, i w poszukiwani u skarbu małego smoka Frycka. Przyjemna lektura dla ciekawych świata maluchów.

źródło opisu: www.swiatksiazki.pl

źródło okładki: www.swiatksiazki.pl