Ukochane miejsca!

Wydawnictwo: Falth&Hassler AB
ikea, ukochane, miejsca, album
albumy
Jagna

Książka opowiada o dziewięciu ukochanych domach w stylu skandynawskim. Od maleńkiego lecz sprytnego mieszkania do zamaszystego XVII wiecznego domu. Wszystkie domy mają wiele charakteru i marzeń. Witaj w ukochanych domach! Odwiedziliśmy dziewięć różnych i niezwykłych domów w Szwecji - od małych mieszkań po okazałe rezydencje. Są to domy pełne marzeń i okruchów chleba, humoru, i odziedziczonych...

Odwiedziliśmy dziewięć różnych i niezwykłych domów w Szwecji - od małych mieszkań po okazałe rezydencje. Są to domy pełne marzeń i okruchów chleba, humoru, i odziedziczonych przedmiotów, bałaganu i perfekcjonizmu. Domy, które emanują osobowością. A wspólna cechą przedstawionych tu rodzin jest to, że kochają swoje domy. Ludzie Ci uwielbiają swoje mieszkania tak samo, jak my kochamy życie domowe. Zapraszamy do środka!

źródło opisu: www.ikea.com

źródło okładki: www.ikea.com