rozwiń zwiń

Miłość do tekstyliów

Okładka książki Miłość do tekstyliów
Stina Holmberg Wydawnictwo: TITEL Books AB albumy
albumy
TITEL Books AB
2011-01-01
2011-01-01
Comactiva Translations AB
ikea miłość tekstylia album

Nie tego oczekiwałam po tytule. Tak czy siak pozycja miła dla oka, można się rozmarzyć.

inspirująca

inspirująca

Rewelacyjna książka-album, która oprócz cudownych zdjęć zawiera w sobie dziesiątki prostych i sympatycznie napisanych porad z cyklu "ZRÓB TO SAM".

Siedem działów: energia, spokój, wyobraźnia, radość, zabawa, love, ekscytacja - a każdy z nich pełen pomysłów, inspirujących tekstów i świetnych, klimatycznych zdjęć. W roli głównej i na pierwszym planie cały czas pozostają tkaniny.

Ta książka jest "o krojach i kształtach, szyciu, łączeniu, wykrajaniu i wielu innych rzeczach. Wcale nie musisz mieć maszyny do szycia, żeby móc korzystać z bogactwa tkanin. Wystarczy odrobina chęci i cierpliwości, nieco wysiłku i emocji, ciut radości, trochę przyjemności oraz kropla fantazji."
Tu nie ma trudnych wzorów tylko cudowne pomysły i świetne inspiracje. I nawet jeśli nigdy nie miałeś igły w dłoni to dasz radę pobawić się materiałami i stworzyć coś nietypowego, zwariowanego, śmiesznego.

"Kilka metrów materiału może zdecydowanie zmienić Twoje życie. Na lepsze."

*cyt. pochodzą oczywiście z książki "Miłość do tekstyliów" :)

Stina Holmberg Miłość do tekstyliów Zobacz więcej