Miłość do tekstyliów

ikea miłość tekstylia album
albumy
Comactiva Translations AB
ikea miłość tekstylia album

Rewelacyjna książka-album, która oprócz cudownych zdjęć zawiera w sobie dziesiątki prostych i sympatycznie napisanych porad z cyklu "ZRÓB TO SAM".

Siedem działów: energia, spokój, wyobraźnia, radość, zabawa, love, ekscytacja - a każdy z nich pełen pomysłów, inspirujących tekstów i świetnych, klimatycznych zdjęć. W roli głównej i na pierwszym planie cały czas pozostają...

• Sztuka Architektura Fotografia Design
  • 2012