Soul coaching

Wydawnictwo: P&G Editors
Soul coaching
poradniki
nikita181

Jeśli naprawdę słyszałbyś przekaz od swojej duszy, co by ci powiedziała? Soul Coaching to czterotygodniowy program poświęcony głębokiemu oczyszczaniu różnych aspektów twojego życia: mentalnego, emocjonalnego, fizycznego i duchowego. Podążając za praktycznymi i pełnymi troski krokami, prezentowanymi w tej książce, odkryjesz, że jesteś w stanie odkryć swoje prawdziwe ja. Ta książka jest dla...

Jeśli naprawdę słyszałbyś przekaz od swojej duszy, co by ci powiedziała?

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli chcesz wiedzieć:
- kim jesteś
- dlaczego tu jesteś
- co jest twoją misją.

Ta książka jest także dla Ciebie, jeśli jesteś gotów, by rozpocząć:
- stawiać swoje potrzeby przed potrzebami innych,
- żyć spokojnym, zrównoważonym życiem
- kochać samego siebie.

Używając energii elementów natury – Powietrza, Wody, Ognia i Ziemi – ten program pozwala Ci oczyścić stare blokady tak, być mógł w pełni zacząć słyszeć sekretne wiadomości pochodzące od twojej duszy.

"Wierzę, że każde doświadczenie, niezależnie od tego czy oceniliśmy je, jako dobre, czy złe, było i jest istotną częścią naszej duchowej ścieżki. Każdy aspekt życia jest ważny i cenny. Każde doświadczenie jest istotne, niezbędne do naszego duchowego wzrostu, jako istoty ludzkiej. Im bardziej sobie to uświadamiam, tym bardziej rozumiem, że nie ma czegoś takiego jak droga do szczęścia. Szczęście jest drogą. To podróż, a nie punkt docelowy. Jednak na drodze, do uświadomienia sobie tej prawdy, często pojawiają się blokady. Ten 28-dniowy program pomoże ci je oczyścić." Denise Linn

O autorce

źródło opisu: http://pracownia-aniolow.pl/soul-coaching/