Myszka Klementynka odkrywa świat

Wydawnictwo: Wilga
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
marcellka

Pełna ciepła opowieść dla dzieci o Myszce Klementynce, która odkrywa tajemniczy świat pełen przemian. Dzięki nowoczesnej formie graf icznej dzieci mogą uczestniczyć w zwiedzaniu świata i na bieżąco towarzyszyć myszce, poznając przyjaciół i świat czarów. Książka z wewnętrznym wykrojnikiem - wklęsłe lub wypukłe elementy z jednej strony, przechodzą na stronę drugą, uzupełniając obrazek.

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/myszka-klementynka-odkrywa-swiat_p1007236.html

madzia | 2013-06-04

Mszka Klementynka jest książką,którą lubię.Stworzyła ją Agnieszka frączek,często czytam jej książki bardzo misię podobają.Ta książka ma ciekawe obrazki.