GIS, geodezja
Sławomir

W podręczniku omówiono współczesne wdrożenia GIS. Celem autorów jest popularyzacja wiedzy o systemach informacji przestrzennej i ich zastosowaniach zarówno w dziedzinie geodezji i kartografii, jak i nawigacji, marketingu, ochronie środowiska, administracji publicznej, zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz budowie portali internetowych.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl

Beata | 2015-08-27

Całkiem przyzwoita pozycja o polskim rynku GIS - przykłady wybranych zastosowań w różnych dziedzinach.

Witold | 2013-09-18
Sławomir | 2013-03-31