Trening energetyczny

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Teraz zdrowie Twego ciała, duszy i umysłu jest w Twoich rękach. To bardzo proste: połączenie ćwiczeń fizycznych, medytacyjnych i oddechowych opracowanych na podstawie indyjskiej Jogi Kundalini stanowi idealny, praktyczny program treningowy dla ciała, duszy i umysłu. Cykl ćwiczeniowy zaplanowany jest w ten sposób, by przez kilka miesięcy w każdym kolejnym tygodniu wykonywać zestawy ćwiczeń, rozwijające poszczególne części organizmu i usuwające konkretne dolegliwości.

izaslawinska | 2015-11-01
litpawel | 2015-07-31