Leksykon zdrowia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie, medycyna

Leksykon zdrowia to poradnik o naturze człowieka. To książka zawierająca konkretne porady zdrowotne na wszelkie dolegliwości stworzone w oparciu o jedynie naturalne metody. Porady, dzięki którym z łatwością pozbędziesz się kataru, trądziku, choroby morskiej czy impotencji. Człowiek jest tu widziany holistycznie jako jedność ciała i duszy. Dzięki niemu masz szansę stać się lekarzem swojego ciała, własnym terapeutą, mistrzem swego życia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras