Radiestezja dla każdego

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii

Autor oswaja czytelnika z posługiwaniem się typowymi przyrządami prawdziwego radiestety: wahadełkiem i różdżką. Opowiada o technikach zabezpieczeń przed szkodliwym oddziaływaniem przyrody oraz uzdrawiającym wpływie wahadeł. Pomaga sprawdzić, czy w miejscu zamieszkania przebiegają cieki wodne i czy rośliny oraz przedmioty codziennego użytku, a zwłaszcza urządzenia elektryczne, nie mają ujemnego wpływu na zdrowie mieszkańców danego domu.

fiendishfiancee | 2016-06-30
HikaruOyama | 2013-03-26