Domowe przysmaki. Jak zrobić tradycyjne i zdrowe jedzenie

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO

Domowe jedzenie smakuje najlepiej. Nic nie zastąpi własnoręcznie upieczonego chleba, świeżo wędzonej ryby czy dobrze ukiszonej kapusty. zajrzyj do książki Domowe przysmaki i przekonaj się, że przygotowanie własnych, zdrowych i smacznych produktów nie jest wcale trudne. Wystarczy wiedza i odrobina dobrej chęci. W książce przeczytasz o tym: jak upiec chleb z pełnego ziarna na zakwasie, jak przygotować farsz do różnych rodzajów kiełbas, w czym tkwi tajemnica dobrze uwędzonej ryby, z jakich owoców zrobić najlepszy sok lub wino, jaka kapusta jest najlepsza do kiszenia, jak skutecznie przechowywać i konserwować żywność.

Arckov | 2010-10-12
Farfalla_Blu | 2015-02-28