Martynka. Moje czytanki. Troskliwa opiekunka

Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Publicat
Martine petite maman.
Zosia Adamczyk

Seria "Martynka" to bestseller w wielu krajach świata. Tym razem Martynka, poprzez znakomitą kolekcję książek z serii "Moje czytanki" zachęca dzieci do samodzielnego czytania. Na końcu każdego tomiku dołączono 8 stron z praktycznymi informacjami, a w niektórych książeczkach z tej serii, np. w "Martynka. Moje czytanki. W górach" znajdziecie kartonową figurkę Martynki, a w "Martynka. Moje...

Seria "Martynka" to bestseller w wielu krajach świata.
Na końcu każdego tomiku dołączono 8 stron z praktycznymi informacjami, a w niektórych książeczkach z tej serii, np. w "Martynka. Moje czytanki. W górach" znajdziecie kartonową figurkę Martynki, a w "Martynka. Moje czytanki. W szkole tańca" zestaw kolorowych, wielokrotnego użytku (można je odklejać i naklejać wiele razy), ubiorków-nalepek, którymi tę figurkę możecie przyozdobić.

Czytaj i baw się, przebierając Martynkę w jej ulubione stroje.

Wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicieli Martynki!

W tej opowieści Martynka doskonale opiekuje się młodszym braciszkiem.

źródło opisu: www.najlepszyprezent.pl

źródło okładki: http://www.najlepszyprezent.pl

Kern | 2017-03-23
Na półkach: Przeczytane, 2017, Dzieci
Przeczytana: marzec 2017

Świetna książka dla dzieci w wieku 5-10 lat. Bardziej dla dziewczynek niż dla chłopców.
Mimo "poważnej" tematyki książeczka jest głównie zabawna i bardzo wciągająca, nawet dla rodziców:).

Karolina | 2014-02-02
Przeczytana: 01 stycznia 2014