Księga bajek braci Grimm

Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
7 (30 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
sinnatag

Czarujące, nastrojowe ilustracje nadają temu tomikowi bajek szczególny urok. Zawiera on dziesięć bajek braci Grimm, które - oparte na wiernych tłumaczeniach - przystosowano dla dzieci. Bajki wydrukowane są dużymi literami i zachęcają młodych czytelników do samodzielnej lektury. Treść: - Kot w butach - Czerwony Kapturek - Śnieżka - Kopciuszek - O wilku i siedmiu koźlątkach - Śpiąca królewna -...

Treść:
- Kot w butach
- Czerwony Kapturek
- Śnieżka
- Kopciuszek
- O wilku i siedmiu koźlątkach
- Śpiąca królewna
- Titelitury
- Roszpunka
- Żabi król
- Jaś i Małgosia

źródło opisu: Elżbieta Jarmołkiewicz, 1999

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Dominika | 2012-05-13

Nieodłączny element dzieciństwa, swoim dzieciom również będę czytała

Natalia | 2015-01-22

Cudowne baśnie, można powiedzieć "klasyka dzieciństwa" :) Opowieści o księżniczkach, bajkowych zwierzątkach i innych postaciach... Ciekawe, wciągające i z morałem. Czytam je mojemu bratu, który najbardziej upodobał sobie "o wilku i siedmiu koźlątkach" ;)

KasiaK | 2017-08-25
Przeczytana: 06 września 2017