Hipnoza między jawą a snem

Wydawnictwo: Res Polona
Zbigniew Peterson
Kincaco

"Wydając książkę, pragnę podzielić się swoimi wieloletnimi doświadczeniami przekazać w dostępny sposób prawdę o hipnozie i rozwiać krążące o niej mity. Wierzę, że oprócz funkcji poznawczej spełni ona również rolę praktycznego poradnika, podpowiadającego, jak samodzielnie pracować nad kształtowaniem osobowości, jak uaktywnić tkwiącą w nas energię psychiczną oraz jak walczyć ze stresami i dolegliwościami ciała i duszy."

źródło opisu: http://alejka.pl/hipnoza-miedzy-jawa-a-snem.html

źródło okładki: http://alejka.pl/hipnoza-miedzy-jawa-a-snem.html

Kincaco | 2013-03-15
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 15 marca 2013

Jak najbardziej polecam tę książkę, wiele wyjaśnia, autor na swoich doświadczeniach ukazuję istotę hipnozy w bardzo prosty i zrozumiały sposób.

Andrych | 2016-11-27
Przeczytana: 26 listopada 2016