Mój Bohater a.k.a Spellbound

Wydawnictwo: Fabryka Słów
electric_cat

"Książka zawiera brzydkie wyrazy i ładne rysunki." - tekst z okładki.
Opowiadanie Jakuba Ćwieka wprowadzające fanów w realia książki "Dreszcz" zilustrowana przez jego syna Samuela.

Opowiadanie Jakuba Ćwieka można pobrać za darmo ze strony: http://tinyurl.com/caplq27

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zrzut z ekranu z pliku pdf

electric_cat | 2013-03-16
Przeczytana: 16 marca 2013

Jakub Ćwiek zafundował swoim fanom milutkie, choć "zawierające brzydkie wyrazy" opowiadanie, dzięki któremu czytelnicy mogą się dowiedzieć kim jest ten "Dreszcz" i z czym się go je. Woń samego bohatera może nie zachwyca, ale nie przeszkadza mi to wietrzyć kolejnego przeboju, jakim niewątpliwie stanie się książka wychodząca już za niecały tydzień.

Jowi | 2013-09-30
Przeczytana: 24 kwietnia 2013

Jak często bywa u pana Ćwieka - krótkie, bardzo soczyste ;) i zarazem wspaniale treściwe. Bardzo małe opowiadanko, pan Ćwiek przedstawia nam wstęp do "Dreszcza" - czytało się szybciutko i przyjemnie, typowa ćwiekowa rzeczywistość pełna brutalności ale i ze sporą dawką humoru :)

Hagenti | 2014-04-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 10 kwietnia 2014

Bardzo ciekawe wprowadzenie do "Dreszcza". Krótkie ale dające do myślenia jak dzieci odbierają świat dorosłych.

Flover | 2017-08-23
Caylith | 2016-08-16