Mój Bohater a.k.a Spellbound

Fabryka Słów
ćwiek dreszcz superbohater mama szlugi brzydkie wyrazy slash ilustracje
fantastyka, fantasy, science fiction
ćwiek dreszcz superbohater mama szlugi brzydkie wyrazy slash ilustracje

Bardzo ciekawe wprowadzenie do "Dreszcza". Krótkie ale dające do myślenia jak dzieci odbierają świat dorosłych.

Na półkach: , , , ,

Jak często bywa u pana Ćwieka - krótkie, bardzo soczyste ;) i zarazem wspaniale treściwe. Bardzo małe opowiadanko, pan Ćwiek przedstawia nam wstęp do "Dreszcza" - czytało się szybciutko i przyjemnie, typowa ćwiekowa rzeczywistość pełna brutalności ale i ze sporą dawką humoru :)

Jakub Ćwiek zafundował swoim fanom milutkie, choć "zawierające brzydkie wyrazy" opowiadanie, dzięki któremu czytelnicy mogą się dowiedzieć kim jest ten "Dreszcz" i z czym się go je. Woń samego bohatera może nie zachwyca, ale nie przeszkadza mi to wietrzyć kolejnego przeboju, jakim niewątpliwie stanie się książka wychodząca już za niecały tydzień.

• 2013
  • E-book