Jak to jest, że żyjemy po śmierci

Wydawnictwo: Stiftung Gralsbotschaft
Wieso wir nach dem Tode leben

Czy żyjemy także po śmierci? Jak to jest możliwe, ze osoby znajdujące się w stadium "śmierci klinicznej" mogą znów powrócić do życia? Co w rzeczywistości dzieje się podczas agonii? Nowe informacje uzyskane na podstawie badan śmierci oraz snu, opierając się na teorii reinkarnacji, na cybernetyce oraz ekologii zmuszają nas do zmiany poglądów na świat oraz na życie człowieka. Tak oto czytelnik...

Tak oto czytelnik zrozumie, ze śmierć jest procesem zgoła naturalnym, kierującym się konkretnymi, jasnymi i dającymi się łatwo pojąć prawami.

źródło opisu: Stiftung Gralsbotschaft 1998

źródło okładki: Stiftung Gralsbotschaft 1998

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!