Takamagahara. Legenda z krainy snów t.4

Tłumaczenie: Maciej Murzynowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Mangi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
manga, komiks, nastolatki
komiksy
electric_cat

Yuki Wakasa ma piętnaście lat i opiekuje się swoimi trzema młodszymi braćmi. Jest zupełnie, ale to zupełnie normalną uczennicą szkoły średniej. Pewnego dnia znajduje czerwony magiczny kamień. I niby nic specjalnego się nie stało, ot kamyczek spadł na ziemię - pewnie jakiś meteor. Ale od tego czasu Yuki w snach odwiedza magiczne krainy, a w lustrzanym odbiciu zauważa podobną do siebie, ale ciemnowłosą dziewczynę, która wyjawia jej sekret kamienia. Pozwala on, na podróże ze świata Ziemian do magicznego świata marzeń, zwanego Takamagahara. Nieco później do Yuki dociera nieco szokująca wiadomość: jest "wybranką", która musi uchronić Słońce przed zniszczeniem w świecie snów, bo inaczej obie rzeczywistości pogrążą się na zawsze w całkowitych ciemnościach. Dodatkowo okazuje się, że oba światy są ze sobą połączone, jeśli ktoś zaburzy harmonię pomiędzy nimi, efekt będzie odczuwalny w obydwu światach.

źródło opisu: Świat Komiksu, podstrona wydawnictwa Egmont

źródło okładki: Świat Komiksu