Istota modlitwy

Tłumaczenie: Orest Pawlak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pustelnia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W drodze
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Essence of Prayer
religia
pemmagast

Jeśli pragniesz zagłębić się w istotę modlitwy sięgnij po przewodnik po modlitwie Ruth Burrows, karmelitanki, mieszkającej w klasztorze w sercu hrabstwa Norfolk.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/opis,989,Istota_modlitwy_.html#.USUqiR2vHaQ

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/opis,989,Istota_modlitwy_.html#.USUqiR2vHaQ

haLina | 2014-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2014

To książeczka do której należy wracać jak najczęściej, a jednokrotne przeczytanie napewno nie wystarczy. Napisana pięknym językiem, bardzo emocjonalna opowiada o doświadczaniu modlitwy. Rozmowa z Bogiem - to temat bardzo intymny a jednocześnie szalenie ważny- jeśli uznajemy się za wierzących. Nie znajdziemy tu prostych zaleceń ale bardzo wiele wskazówek jak traktować swoją duchowość.

Mateusz | 2016-08-11
Na półkach: Religia