Uwierzyć w Jezusa

Seria: Metanoia
Wydawnictwo: Święty Wojciech
religia
Dominik

Przesłanie książki Uwierzyć w Jezusa jest pocieszające i podnoszące na duchu, choć nieco zbija z tropu, jako że burzy powszechne przekonanie. Droga do świętości nie wiedzie przez dramatyczne wyrzeczenia i świętość nie jest jedynie dla "specjalistów", księży i osób duchownych. Ze świętością nie jest tak, że trzeba o nią walczyć i zwyciężyć - ona może tylko być dana, a jedyne, co jest konieczne, to o nią poprosić. Gdy tylko przestaniemy walczyć o nasze zasługi, niepotrzebnie skupiając uwagę na nas samych, a w zamian za to uznamy naszą słabość, nasze potrzeby, droga będzie otwarta do spotkania Boga i do świętości Jezusa, która jest Jego darem.

źródło opisu: www.swietywojciech.pl

źródło okładki: www.swietywojciech.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!