O leczeniu duszy - Rady dla idącego do spowiedzi...

Tłumaczenie: Matka Mikołaja
Wydawnictwo: Bratczyk
religia
Michał

Biskup Atanazy (Jewticz) Pokajanie, spowiedź i post - ich znaczenie dla prawosławnego chrześcijanina (kazanie wygłoszone w czasie pielgrzymki młodzieży w monasterze św. Hioba Poczajowskiego w Niemczech, w Monachium, w grudniu 1984 roku) Prezbiter Aleksander Jelczaninow Rozmowa przed spowiedzią (z książki: Prezbiter Aleksander Jelczaninow. Zapiski. M., Russkij put', 1992) ...

Biskup Atanazy (Jewticz)

Prezbiter Aleksander Jelczaninow

Protoprezbiter Andriej Lemieszonok

Rady dla osoby idącej do spowiedzi (z biesiady z mniszkami w lipcu 2005)

źródło opisu: http://sklep.cerkiew.pl/product_info.php?products_id=2354

źródło okładki: http://sklep.cerkiew.pl/images/ksiazki/bratczyk/o_leczeniu_duszy.jpg

Michał | 2013-02-20
Na półkach