Kot w domu

KatzenZeit. Samtpfoten erleben und verstehen
koty
poradniki
wrotkaaa

Koty bywają tajemnicze i kapryśne, z pieszczocha potrafią przeistoczyć się w lwa. Są nieobliczalnymi, ale i ukochanymi towarzyszami człowieka.
Autorka z poczuciem humoru stara się rozszyfrować w swojej książce tajemnice kociej natury i wskazuje drogę do osiągnięcia harmonijnej koegzystencji czworonoga z właścicielem.

źródło opisu: Wydawnictwo REA, 2010

źródło okładki: http://www.rea-sj.pl/

czarnadalia21 | 2015-03-26
Przeczytana: 23 marca 2015

Taki tam poradnik dla kociarzy i tych, którzy decydują się na kota. Jako miłośniczka kociej nacji uznałam, że jest to dla mnie pozycja obowiązkowa. Jednak nie dowiedziałam się z niej niczego, czego już wcześniej nie wiedziałam. Ogromny plus za bardzo ładną oprawę graficzną.