Obserwujemy ptaki. Poradnik dla poczatkujących

Wydawnictwo: Muza
8373198873
poradniki

Poznaj świat ptaków z naszym nowym przewodnikiem. Książka jest idealna dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat, ale z informacji w niej zawartych może skorzystać każdy, kto zaczyna interesować się ptakami i chciałby więcej się o nich dowiedzieć. Pełna kolorowych fotografii i ilustracji ułatwi rozpoznanie ptaków oaz wybór odpowiedniego sprzetu do obserwacji. zawiera także wiele pomysłów i porad, jak wykorzystać swoje zainteresowanie ptakami.

stoplamek | 2014-07-11
Jacek | 2012-10-06