Diabłu świeca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
poezja polska
poezja
jagarkar

Anna Janko debiutowała nadzwyczaj efektownie, z towarzyszeniem życzliwej uwagi Artura Sandauera. Jej pierwsze tomy z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku cała krytyka uznała za szczere, emocjonalnie wyraziste manifestacje pokoleniowej świadomości. A także prywatnej świadomości bardzo młodej dziewczyny, odkrywającej tajniki życia. "Diabłu świeca" to kolejny zbiór wierszy polskiej pisarki i...

"Diabłu świeca" to kolejny zbiór wierszy polskiej pisarki i poetki.

źródło opisu: http://culture.pl/pl/tworca/anna-janko

źródło okładki: zdjęcie własne