Dar uzdrawiania

Wydawnictwo: Medium
6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Dzięki tej książce można opanować sztukę uzdrawiania na odległość, przez telefon, samouzdrawiania, leczenia przez wizualizację, nakładanie rąk, a nawet sztukę ładowania energią przedmiotów i miejsc. Można również nauczyć się uzdrawiania naszych wcześniejszych wcieleń, które silnie wpływają na naszą obecną rzeczywistość.

-Maat-Ka-Ra- | 2015-04-11
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 28 stycznia 2015

Dużo pierdoł, ale z grubsza tłumaczy o co chodzi i pozwala wypracować osobistą technikę.

amigowiec | 2017-02-26
Przeczytana: 25 stycznia 2017

Książka napisana pod wpływem wyraźnie osobistych przekonań autora, który w nie święcie wierzy. Absolutnie nie podważam możliwości leczenia energią jakkolwiek ją rozumiemy. Pomijając techniki i ich możliwą, czy niemożliwą skutecznością - czytając tę książkę odniosłem wrażenie, że autor nie do końca rozumiał o czym pisze. Tak jakby dobry kierowca starał się wypowiadać o budowie silnika średnio się na tym znając.
Ale w książce odnalazłem wiele ciekawych spostrzeżeń i nie można powiedzieć, że nie wyniosłem z niej niczego! Polecam, ale odradzam szczerze przyjmowanie zawartej w niej wiedzy "as-is".

fiendishfiancee | 2017-02-10
Sensique | 2016-04-27