Polityka zagraniczna Rosji

Wydawnictwo: Difin
bhagwanti

Pod red. Stanisław Bieleń, Maciej Raś Publikacja stanowi wartościowy wkład w rozumienie złożonych procesów zachodzących we współczesnej Rosji, kierujemy ją do szerokiego kręgu odbiorców, jako przydatnego i świeżego na polskim rynku wydawniczym dzieła. Jej atutem jest bogactwo poddanej wnikliwej analizie problematyki, atrakcyjnej zarówno pod względem informacyjnym i wyjaśniającym, jak również...

Pod red. Stanisław Bieleń, Maciej Raś

Jej atutem jest bogactwo poddanej wnikliwej analizie problematyki, atrakcyjnej zarówno pod względem informacyjnym i wyjaśniającym, jak również pod kątem zastosowań praktycznych. Warto polecić ją studentom stosunków międzynarodowych, politologom i praktykom życia politycznego, a także tym, którzy jak choćby dziennikarze, starają się z właściwą sobie pewnością siebie objaśniać zjawiska
i wydarzenia, zachodzące w dzisiejszej Rosji.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=974

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=974