Salon piękności

Wydawnictwo: Publicat
978-83-245-1292-8
Salon, piękności
poradniki

Niezbędnik dla kobiet o zdrowiu i urodzie, a w nim: praktyczne informacje o kosmetykach, podpowiedzi dotyczące zdrowia, nowinki kosmetyczne, ciekawostki i porady. Autorki, znane dziennikarki, ujawniają najczęstsze chwyty reklamowe producentów kosmetycznych, badają, jaką wodę warto pić, doradzają, co naprawdę działa na zmarszczki, zdradzają sposoby na błyszczące włosy, podpowiadają, jak ćwiczyć by zrzucić zbędne kilogramy, w co inwestować, a na czym zaoszczędzić, jak rozpoznać ekolipę. W poradniku tylko sprawdzone informacje. Katarzyna Bosacka i Klaudia Carlos o kosmetykach wiedzą wszystko, warto skorzystać z ich porad. Książka polecana każdej kobiecie.

skumperlak | 2012-09-23
Przeczytana: 22 września 2012

Porady [czy raczej namolne pouczenia] - BANALNE, infantylne, doprawdy trudno doszukać się tam czegoś nowego, poza wyświechtanymi frazesami.
Zamieszczone dialogi, z zamierzenia lekkie i pouczające - TOPORNE, sztuczne, obmierzłe.
Książka do przejrzenia od niechcenia w kilkanaście minut.
Szkoda dość wysokiej jakości papieru na TAKIE COŚ.

budyniek90 | 2011-01-28
Na półkach: Mam :D, Przeczytane

bardzo mało informacji, wszystkie powtarzają się w każdej ksiązce autorki. nie odkryła nic nowego, te same rady można znaleźc w kalendarzu zdzieraku...

między-słowami | 2011-12-23
Przeczytana: 2011 rok

Niekiedy ciekawe porady,ciekawostki.Nie podobał mi się tylko ten dialog

Tytuł: zwraca uwagę, bo dotyczy zdrowia i urody i szczęścia, które też jest ważne.
Autor: myślałam, że jak dziennikarki napiszą książkę to nie będzie zbyt wiele wiedzy profesjonalnej. Jednak na wstępie jest napisane, że informacje były konsultowane ze specjalistami.
Opis z tyłu: zachęca do przeczytania.
Spis treści: do każdego rozdziału osobno. Przedstawiony bardzo ładnie, z fotkami jak ktoś lubi, zdjęcia zawiera również treść.
Treść: nie spodziewałam się zbyt wiele wiedzy profesjonalnej w tej książce, jednak jak zobaczyłam, że informacje były konsultowane ze specjalistami, których znam też z innych książek, to miło się rozczarowałam.
Książka jest napisana w formie rozmowy, świetny pomysł, ale są też informacje pod każdym dialogiem, oczywiście o kosmetykach.
Polecam dla osób, które interesują się tematem kosmetyki.

Emilia | 2012-11-15
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam