Domowy fitness

Wydawnictwo: Publicat
9788324512041
zdrowie, medycyna

Klaudia Carlos trenowała gimnastykę artystyczną, jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu, Wydziału Pedagogiki Baletu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów Dziennikarskich UAM w Poznaniu. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na aktywne spędzanie czasu. Jej wielką pasją jest taniec, lubi pływać, jeździć na rowerze i nartach. O swoją kondycję dba na świeżym powietrzu i w domu. W domu czuję się najlepiej, w domu też sama mogę organizować sobie trening i to bez względu na porę dnia. To naprawdę prosteprzekonuje Klaudia. Nowatorska książka przedstawia ćwiczenia, które każdy może wykonywać w domu. Okładka: twarda,

werab | 2015-07-28
Na półkach: Sprzedam, Przeczytane